CEREN ÇERÇİLER

Kurucu Yönetici Inside Counsels

CEREN ÇERÇİLER

Kurucu Yönetici Inside Counsels

BİYOGRAFİ

Ceren, uluslarası iş ilişkieri kuran ve yatırımcılarla projeler arasında sinerjiler yaratan bir şirket olan Inside Counsels’in kurucusudur.

20 yaşında Cardiff Üniversitesi’nde Yüksek Lisansı eğitimini tamamladıktan sonra, 2001 yılında Madrid’te kariyerine başladı. 2006 yılında kendi danışmanlık şirketini kurdu ve temsil ettiği şirketler adına uluslarası çapta yaratıcı stratejiler oluşturmaya ve bu şirketlerin yeni pazarlardaki hedeflerine ulaşmalarını sağlayan çalışmalarda bulundu. 3 ayrı kıtada, 8 ülkede kazandığı yaşama ve çalışma deneyimini başta medya ve yapımcılık alanında ve daha sonra da yenilenebilir enerji, inşaat, tarım ve madencilik alanlarında proje geliştirerek devam ettirdi. Temsil ettiği şirketler arasında CNN International, Kempinski Otelleri, Heidelberg Çimento, G20 Zirvesi, Türkiye Dışişleri Bakanlığı, Caruncho Peyzaj ve Mimarlar gibi önemli Gruplar yer almaktadır.

Ceren, aynı zamanda, 2010’dan beri, her yıl İstanbul’da Boğaziçi Zirvesi’ni düzenleyen Uluslararası İşbirliği Platformu’nun kurucu üyesi ve Yönetim Kurulu Başkan Vekilidir.

Bir filantropist olarak da özellikle Afrika’daki yetimhaneleri, köylere su kaynağı yaratan girişimleri ve Angola’daki sanat ve müzik girişimlerini bir kalkınma katalizörü olarak destekledi. Geçtiğimiz yıl, Mark Ruffalo, Sir David Attenborough ve Cher’in de yer aldığı bir iklim begeselinin yapımcılığını yaptı ve Liberatum ile beraber, 2019 Birleşmiş Milletler İklim Zirvesi’nde lanse etti.

Ceren Madrid ve Istanbul arasında yaşamakta ve bütüne katkıda bulunan projeler geliştirmeye devam etmektedir